„Natura Termo SPA“

Tai gydomąsias procedūras teikiantis medicininis SPA centras, įkurtas poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“. Čia stiprinama sveikata, organizmas, kokybiškai ilsimasi. „Natura Termo SPA“ sukurtos šešios gydymo ir reabilitacinės programos, kurių metu taikomos įvairios sertifikuotos gydymo procedūros. SPA centre – daugiau kaip 200 įvairių sveikatinimo ir SPA paslaugų.

Baseinas, Natura Termo SPA

„Natura Termo SPA“ išskirtinumas

Gydymo ir sveikatinimo procedūroms naudojamas ypatingai aukštos mineralizacijos gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, išgaunamas iš 2 kilometrų gylio gręžinio. Gydomasis šio vandens poveikis sveikatai ir grožiui įrodytas daugelio Lietuvos ir užsienio mokslininkų bei gydytojų.

Gydomojo mineralinio geoterminio vandens procedūros derinamos su gydomojo purvo sapropelio aplikacijomis ar įvyniojimais.

6

Gydymo programos

45

Specialistai

200

Procedūrų

6000

Klientų

Pasinerkite į mineralų jūrą, kuri bangavo prieš 400 mln. metų

„Natura Termo SPA“ išskirtinumas – gydymo ir sveikatinimo procedūroms naudojamas ypatingai aukštos mineralizacijos gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, išgaunamas iš 2 kilometrų gylio gręžinio. Gydomasis šio vandens poveikis sveikatai ir grožiui įrodytas daugelio Lietuvos ir užsienio mokslininkų bei gydytojų.

geoterminis mineralų horizontas, 2154 m gylio gręžinys
gydomasis mineralinis geoterminis vanduo, poveikis sveikatai, mineralai
mineralinis geoterminis vanduo, sapropelis, mineralai,
40 mln. amžiaus mineralinis vanduo, 10 tūkst. metų naturalus gydomasis purvas sapropelis

Medicininio SPA centro vieta

„Natura Termo SPA“ svečiai apsistoti kviečiami patogiuose „Atostogų parko“ viešbučio kambariuose arba jaukiose ir ekologiškose rąstinėse vilose natūralaus miško apsuptyje. „Natura Termo SPA“ klientai mėgaujasi ir visomis paslaugomis, kurias teikia didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“: poilsiu 16 vidaus ir lauko baseinų, unikaliomis pirčių programomis, gardžiu ir sveiku maistu vienoje iš trijų maitinimo vietų.

Atostogų parkas, teritorija, Natura Termo SPA

Atokiau nuo miesto šurmulio įsikūręs gydymo, sveikatinimo ir kokybiško poilsio „Natura Termo SPA“ yra tarp natūralių miškų Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Baltijos jūra – už 4 kilometrų, Klaipėda – už 30 kilometrų.

Atsiliepimai

,,
“Viskas puiku! „Atostogų parkas” – tai vieta pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Labai malonus personalas, skiriantis laiko kiekvienam svečiui. Kokybiškos SPA paslaugos, visiems poreikiams – Vandens ir pirčių erdvė. Rekomenduoju mineralinio geoterminio vandens procedūrą „Mineralų jūrą”! Lokacija puiki, labai ramu. Ideali vieta puikiai praleisti laiką ir pailsėti prie jūros šaltos žiemos dienomis ir [...]

Darius Dapkus

TV laidų režisierius
,,
“Įspūdingiausia ir geriausia pirčių erdvė. Mėgstu pasilepinti pirtimis. „Atostogų parke“ dirba nerealūs pirtininkai, kurie ir kokią linksmą istoriją papasakoja, ir, žinoma, suteikia nepamirštamus pojūčius pirčių programose.”

Jonas Nainys

Radijo stoties „Zip FM“ laidos „Radistai“ vedėjas, didžėjus ir renginių organizatorius
,,
“Čia gali pramogauti visa šeima, kiekvienas randa sau patinkantį užsiėmimą. Ir vaikams, ir suaugusiems labai smagu šiltuose baseinuose”.

Nijolė Pareigytė – Rukaitienė

Muzikinės grupės „69 danguje“ narė
,,
„Pirtys su unikaliomis programomis geriausiai atspindi lietuvišką dvasią. Man malonu čia dirbti ir prisidėti prie lietuviškų tradicijų išsaugojimo“.

Vladas Jokubauskas

Europos sportinio vanojimo, pasaulio saunos čempionas
,,
„Džiugu, kad pas Jus laisvalaikį galima praleisti ir aktyviai, ir pailsėti. Gausus sveikatinimo procedūrų pasirinkimas, geoterminio vandens procedūros ir gydomojo purvo aplikacijos atpalaiduoja ir ramina“.

Bronislavas Vyšniauskas

Sunkiosios atletikos treneris
,,
„Džiaugiuosi, kad Lietuvos gyventojai jau turi galimybę taikyti aukštos mineralizacijos geoterminės kilmės vandens ir purvo sapropelio terapijas. Tai puikus būdas stiprinti organizmą ir saugi pagalbinė priemonė gydant kaulų – raumenų, nervų, širdies – kraujagyslių sistemos ar odos ligas“.

dr. Lolita Rapolienė

Biomedicinos mokslų daktarė, šeimos gydytoja

Naujienos ir renginiai